İçeriğe geç
Lordrush.ggLordrush.gg
Tüm Vali Ekipmanları
Head simgesi
Vali Ekipmanları

Head

Head yuvası için Basit Başlık ile başlayıp İmparatorluk Tacı ile devam eden geliştirme yolu. Her kademe için maliyet, güç ve istatistikler gösterilir.

Maksimum kademe
RedT6
Maksimum güç
4.1M
Nadirlik renkleri
5

Geliştirme seviyeleri

Her seviyeye ulaşmak için malzemeler, güç ve savaş istatistikleri.

NadirlikKademeParçaGüçİstatistiklerMalzemeler
Green
·Basit Başlık224.4K
  • Mızraklı Saldırısı 9.35%
  • Mızraklı Savunması 9.35%
  • 1,500 Saten
  • 15 Yaldızlı İplikler
Green
Basit Başlık306K
  • Mızraklı Saldırısı 12.75%
  • Mızraklı Savunması 12.75%
  • 3,800 Saten
  • 40 Yaldızlı İplikler
Blue
·Öncü Tacı408K
  • Mızraklı Saldırısı 17%
  • Mızraklı Savunması 17%
  • 7,000 Saten
  • 70 Yaldızlı İplikler
Blue
Öncü Tacı510K
  • Mızraklı Saldırısı 21.25%
  • Mızraklı Savunması 21.25%
  • 9,700 Saten
  • 95 Yaldızlı İplikler
Blue
Öncü Tacı612K
  • Mızraklı Saldırısı 25.5%
  • Mızraklı Savunması 25.5%
  • 1,000 Saten
  • 10 Yaldızlı İplikler
  • 45 Zanaatkâr Vizyonu
Blue
Öncü Tacı714K
  • Mızraklı Saldırısı 29.75%
  • Mızraklı Savunması 29.75%
  • 1,000 Saten
  • 10 Yaldızlı İplikler
  • 50 Zanaatkâr Vizyonu
Purple
·Kraliyet Başlığı816K
  • Mızraklı Saldırısı 34%
  • Mızraklı Savunması 34%
  • 1,500 Saten
  • 15 Yaldızlı İplikler
  • 60 Zanaatkâr Vizyonu
Purple
Kraliyet Başlığı885.36K
  • Mızraklı Saldırısı 36.89%
  • Mızraklı Savunması 36.89%
  • 1,500 Saten
  • 15 Yaldızlı İplikler
  • 70 Zanaatkâr Vizyonu
Purple
Kraliyet Başlığı954.72K
  • Mızraklı Saldırısı 39.78%
  • Mızraklı Savunması 39.78%
  • 6,500 Saten
  • 65 Yaldızlı İplikler
  • 40 Zanaatkâr Vizyonu
Purple
Kraliyet Başlığı1.02M
  • Mızraklı Saldırısı 42.67%
  • Mızraklı Savunması 42.67%
  • 8,000 Saten
  • 80 Yaldızlı İplikler
  • 50 Zanaatkâr Vizyonu
Purple
T1Kraliyet Başlığı1.09M
  • Mızraklı Saldırısı 45.56%
  • Mızraklı Savunması 45.56%
  • 10,000 Saten
  • 95 Yaldızlı İplikler
  • 60 Zanaatkâr Vizyonu
Purple
T1Kraliyet Başlığı1.16M
  • Mızraklı Saldırısı 48.45%
  • Mızraklı Savunması 48.45%
  • 11,000 Saten
  • 110 Yaldızlı İplikler
  • 70 Zanaatkâr Vizyonu
Purple
T1Kraliyet Başlığı1.23M
  • Mızraklı Saldırısı 51.34%
  • Mızraklı Savunması 51.34%
  • 13,000 Saten
  • 130 Yaldızlı İplikler
  • 85 Zanaatkâr Vizyonu
Purple
T1Kraliyet Başlığı1.3M
  • Mızraklı Saldırısı 54.23%
  • Mızraklı Savunması 54.23%
  • 15,000 Saten
  • 160 Yaldızlı İplikler
  • 100 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
·Egemen Tacı1.36M
  • Mızraklı Saldırısı 56.78%
  • Mızraklı Savunması 56.78%
  • 22,000 Saten
  • 220 Yaldızlı İplikler
  • 40 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
Egemen Tacı1.42M
  • Mızraklı Saldırısı 59.33%
  • Mızraklı Savunması 59.33%
  • 23,000 Saten
  • 230 Yaldızlı İplikler
  • 40 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
Egemen Tacı1.49M
  • Mızraklı Saldırısı 61.88%
  • Mızraklı Savunması 61.88%
  • 25,000 Saten
  • 250 Yaldızlı İplikler
  • 45 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
Egemen Tacı1.55M
  • Mızraklı Saldırısı 64.43%
  • Mızraklı Savunması 64.43%
  • 26,000 Saten
  • 260 Yaldızlı İplikler
  • 45 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T1Egemen Tacı1.61M
  • Mızraklı Saldırısı 66.98%
  • Mızraklı Savunması 66.98%
  • 28,000 Saten
  • 280 Yaldızlı İplikler
  • 45 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T1Egemen Tacı1.67M
  • Mızraklı Saldırısı 69.53%
  • Mızraklı Savunması 69.53%
  • 30,000 Saten
  • 300 Yaldızlı İplikler
  • 55 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T1Egemen Tacı1.73M
  • Mızraklı Saldırısı 72.08%
  • Mızraklı Savunması 72.08%
  • 32,000 Saten
  • 320 Yaldızlı İplikler
  • 55 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T1Egemen Tacı1.79M
  • Mızraklı Saldırısı 74.63%
  • Mızraklı Savunması 74.63%
  • 35,000 Saten
  • 340 Yaldızlı İplikler
  • 55 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T2Egemen Tacı1.85M
  • Mızraklı Saldırısı 77.18%
  • Mızraklı Savunması 77.18%
  • 38,000 Saten
  • 360 Yaldızlı İplikler
  • 55 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T2Egemen Tacı1.91M
  • Mızraklı Saldırısı 79.73%
  • Mızraklı Savunması 79.73%
  • 43,000 Saten
  • 430 Yaldızlı İplikler
  • 75 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T2Egemen Tacı1.97M
  • Mızraklı Saldırısı 82.28%
  • Mızraklı Savunması 82.28%
  • 45,000 Saten
  • 460 Yaldızlı İplikler
  • 80 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T2Egemen Tacı2.04M
  • Mızraklı Saldırısı 84.83%
  • Mızraklı Savunması 84.83%
  • 48,000 Saten
  • 500 Yaldızlı İplikler
  • 85 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T3Egemen Tacı2.1M
  • Mızraklı Saldırısı 87.38%
  • Mızraklı Savunması 87.38%
  • 60,000 Saten
  • 600 Yaldızlı İplikler
  • 120 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T3Egemen Tacı2.16M
  • Mızraklı Saldırısı 89.93%
  • Mızraklı Savunması 89.93%
  • 70,000 Saten
  • 700 Yaldızlı İplikler
  • 140 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T3Egemen Tacı2.22M
  • Mızraklı Saldırısı 92.48%
  • Mızraklı Savunması 92.48%
  • 80,000 Saten
  • 800 Yaldızlı İplikler
  • 160 Zanaatkâr Vizyonu
Gold
T3Egemen Tacı2.28M
  • Mızraklı Saldırısı 95%
  • Mızraklı Savunması 95%
  • 90,000 Saten
  • 900 Yaldızlı İplikler
  • 180 Zanaatkâr Vizyonu
Red
·İmparatorluk Tacı2.34M
  • Mızraklı Saldırısı 97.5%
  • Mızraklı Savunması 97.5%
  • 108,000 Saten
  • 1,080 Yaldızlı İplikler
  • 220 Zanaatkâr Vizyonu
Red
İmparatorluk Tacı2.4M
  • Mızraklı Saldırısı 100%
  • Mızraklı Savunması 100%
  • 114,000 Saten
  • 1,140 Yaldızlı İplikler
  • 230 Zanaatkâr Vizyonu
Red
İmparatorluk Tacı2.46M
  • Mızraklı Saldırısı 102.5%
  • Mızraklı Savunması 102.5%
  • 121,000 Saten
  • 1,210 Yaldızlı İplikler
  • 240 Zanaatkâr Vizyonu
Red
İmparatorluk Tacı2.52M
  • Mızraklı Saldırısı 105%
  • Mızraklı Savunması 105%
  • 128,000 Saten
  • 1,280 Yaldızlı İplikler
  • 250 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T1İmparatorluk Tacı2.58M
  • Mızraklı Saldırısı 107.5%
  • Mızraklı Savunması 107.5%
  • 154,000 Saten
  • 1,540 Yaldızlı İplikler
  • 300 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T1İmparatorluk Tacı2.64M
  • Mızraklı Saldırısı 110%
  • Mızraklı Savunması 110%
  • 163,000 Saten
  • 1,630 Yaldızlı İplikler
  • 320 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T1İmparatorluk Tacı2.7M
  • Mızraklı Saldırısı 112.5%
  • Mızraklı Savunması 112.5%
  • 173,000 Saten
  • 1,730 Yaldızlı İplikler
  • 340 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T1İmparatorluk Tacı2.76M
  • Mızraklı Saldırısı 115%
  • Mızraklı Savunması 115%
  • 183,000 Saten
  • 1,830 Yaldızlı İplikler
  • 360 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T2İmparatorluk Tacı2.82M
  • Mızraklı Saldırısı 117.5%
  • Mızraklı Savunması 117.5%
  • 220,000 Saten
  • 2,200 Yaldızlı İplikler
  • 430 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T2İmparatorluk Tacı2.88M
  • Mızraklı Saldırısı 120%
  • Mızraklı Savunması 120%
  • 233,000 Saten
  • 2,330 Yaldızlı İplikler
  • 460 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T2İmparatorluk Tacı2.94M
  • Mızraklı Saldırısı 122.5%
  • Mızraklı Savunması 122.5%
  • 247,000 Saten
  • 2,470 Yaldızlı İplikler
  • 490 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T2İmparatorluk Tacı3M
  • Mızraklı Saldırısı 125%
  • Mızraklı Savunması 125%
  • 262,000 Saten
  • 2,620 Yaldızlı İplikler
  • 520 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T3İmparatorluk Tacı3.07M
  • Mızraklı Saldırısı 127.75%
  • Mızraklı Savunması 127.75%
  • 288,000 Saten
  • 2,880 Yaldızlı İplikler
  • 570 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T3İmparatorluk Tacı3.13M
  • Mızraklı Saldırısı 130.5%
  • Mızraklı Savunması 130.5%
  • 302,000 Saten
  • 3,020 Yaldızlı İplikler
  • 600 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T3İmparatorluk Tacı3.2M
  • Mızraklı Saldırısı 133.25%
  • Mızraklı Savunması 133.25%
  • 317,000 Saten
  • 3,170 Yaldızlı İplikler
  • 630 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T3İmparatorluk Tacı3.26M
  • Mızraklı Saldırısı 136%
  • Mızraklı Savunması 136%
  • 333,000 Saten
  • 3,330 Yaldızlı İplikler
  • 660 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T4İmparatorluk Tacı3.33M
  • Mızraklı Saldırısı 138.75%
  • Mızraklı Savunması 138.75%
  • 366,000 Saten
  • 3,660 Yaldızlı İplikler
  • 730 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T4İmparatorluk Tacı3.4M
  • Mızraklı Saldırısı 141.5%
  • Mızraklı Savunması 141.5%
  • 384,000 Saten
  • 3,840 Yaldızlı İplikler
  • 770 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T4İmparatorluk Tacı3.46M
  • Mızraklı Saldırısı 144.25%
  • Mızraklı Savunması 144.25%
  • 403,000 Saten
  • 4,030 Yaldızlı İplikler
  • 810 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T4İmparatorluk Tacı3.53M
  • Mızraklı Saldırısı 147%
  • Mızraklı Savunması 147%
  • 423,000 Saten
  • 4,230 Yaldızlı İplikler
  • 850 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T5İmparatorluk Tacı3.6M
  • Mızraklı Saldırısı 150%
  • Mızraklı Savunması 150%
  • 465,000 Saten
  • 4,650 Yaldızlı İplikler
  • 940 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T5İmparatorluk Tacı3.67M
  • Mızraklı Saldırısı 153%
  • Mızraklı Savunması 153%
  • 479,000 Saten
  • 4,790 Yaldızlı İplikler
  • 970 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T5İmparatorluk Tacı3.74M
  • Mızraklı Saldırısı 156%
  • Mızraklı Savunması 156%
  • 493,000 Saten
  • 4,930 Yaldızlı İplikler
  • 1,000 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T5İmparatorluk Tacı3.82M
  • Mızraklı Saldırısı 159%
  • Mızraklı Savunması 159%
  • 508,000 Saten
  • 5,080 Yaldızlı İplikler
  • 1,030 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T6İmparatorluk Tacı3.89M
  • Mızraklı Saldırısı 162%
  • Mızraklı Savunması 162%
  • 549,000 Saten
  • 5,490 Yaldızlı İplikler
  • 1,110 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T6İmparatorluk Tacı3.96M
  • Mızraklı Saldırısı 165%
  • Mızraklı Savunması 165%
  • 565,000 Saten
  • 5,650 Yaldızlı İplikler
  • 1,140 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T6İmparatorluk Tacı4.03M
  • Mızraklı Saldırısı 168%
  • Mızraklı Savunması 168%
  • 582,000 Saten
  • 5,820 Yaldızlı İplikler
  • 1,170 Zanaatkâr Vizyonu
Red
T6İmparatorluk Tacı4.1M
  • Mızraklı Saldırısı 171%
  • Mızraklı Savunması 171%
  • 599,000 Saten
  • 5,990 Yaldızlı İplikler
  • 1,210 Zanaatkâr Vizyonu

Toplam malzemeler (Green → Red T6)

  • 9,947,500 Saten
  • 99,480 Yaldızlı İplikler
  • 20,255 Zanaatkâr Vizyonu

Set bonusları

Yeterli ekipman parçası belirtilen kalite ve güce ulaştığında bonuslar açılır.

NadirlikKademeParçalarBonus
Green·3Piyade Savunması 2%, Mızraklı Savunması 2%, Okçu Savunması 2%
Green3Piyade Savunması 2.5%, Mızraklı Savunması 2.5%, Okçu Savunması 2.5%
Blue·3Piyade Savunması 3%, Mızraklı Savunması 3%, Okçu Savunması 3%
Blue3Piyade Savunması 3.5%, Mızraklı Savunması 3.5%, Okçu Savunması 3.5%
Blue3Piyade Savunması 4%, Mızraklı Savunması 4%, Okçu Savunması 4%
Blue3Piyade Savunması 4.5%, Mızraklı Savunması 4.5%, Okçu Savunması 4.5%
Purple·3Piyade Savunması 5%, Mızraklı Savunması 5%, Okçu Savunması 5%
PurpleT13Piyade Savunması 6%, Mızraklı Savunması 6%, Okçu Savunması 6%
Gold·3Piyade Savunması 7%, Mızraklı Savunması 7%, Okçu Savunması 7%
GoldT13Piyade Savunması 8%, Mızraklı Savunması 8%, Okçu Savunması 8%
GoldT23Piyade Savunması 9%, Mızraklı Savunması 9%, Okçu Savunması 9%
GoldT33Piyade Savunması 10%, Mızraklı Savunması 10%, Okçu Savunması 10%
Red·3Piyade Savunması 12%, Mızraklı Savunması 12%, Okçu Savunması 12%
RedT13Piyade Savunması 14%, Mızraklı Savunması 14%, Okçu Savunması 14%
RedT23Piyade Savunması 16.5%, Mızraklı Savunması 16.5%, Okçu Savunması 16.5%
RedT33Piyade Savunması 19.5%, Mızraklı Savunması 19.5%, Okçu Savunması 19.5%
RedT43Piyade Savunması 23%, Mızraklı Savunması 23%, Okçu Savunması 23%
RedT53Piyade Savunması 26.5%, Mızraklı Savunması 26.5%, Okçu Savunması 26.5%
RedT63Piyade Savunması 30%, Mızraklı Savunması 30%, Okçu Savunması 30%
Green·6Piyade Saldırısı 2%, Mızraklı Saldırısı 2%, Okçu Saldırısı 2%
Green6Piyade Saldırısı 2.5%, Mızraklı Saldırısı 2.5%, Okçu Saldırısı 2.5%
Blue·6Piyade Saldırısı 3%, Mızraklı Saldırısı 3%, Okçu Saldırısı 3%
Blue6Piyade Saldırısı 3.5%, Mızraklı Saldırısı 3.5%, Okçu Saldırısı 3.5%
Blue6Piyade Saldırısı 4%, Mızraklı Saldırısı 4%, Okçu Saldırısı 4%
Blue6Piyade Saldırısı 4.5%, Mızraklı Saldırısı 4.5%, Okçu Saldırısı 4.5%
Purple·6Piyade Saldırısı 5%, Mızraklı Saldırısı 5%, Okçu Saldırısı 5%
PurpleT16Piyade Saldırısı 6%, Mızraklı Saldırısı 6%, Okçu Saldırısı 6%
Gold·6Piyade Saldırısı 7%, Mızraklı Saldırısı 7%, Okçu Saldırısı 7%
GoldT16Piyade Saldırısı 8%, Mızraklı Saldırısı 8%, Okçu Saldırısı 8%
GoldT26Piyade Saldırısı 9%, Mızraklı Saldırısı 9%, Okçu Saldırısı 9%
GoldT36Piyade Saldırısı 10%, Mızraklı Saldırısı 10%, Okçu Saldırısı 10%
Red·6Piyade Saldırısı 12%, Mızraklı Saldırısı 12%, Okçu Saldırısı 12%
RedT16Piyade Saldırısı 14%, Mızraklı Saldırısı 14%, Okçu Saldırısı 14%
RedT26Piyade Saldırısı 16.5%, Mızraklı Saldırısı 16.5%, Okçu Saldırısı 16.5%
RedT36Piyade Saldırısı 19.5%, Mızraklı Saldırısı 19.5%, Okçu Saldırısı 19.5%
RedT46Piyade Saldırısı 23%, Mızraklı Saldırısı 23%, Okçu Saldırısı 23%
RedT56Piyade Saldırısı 26.5%, Mızraklı Saldırısı 26.5%, Okçu Saldırısı 26.5%
RedT66Piyade Saldırısı 30%, Mızraklı Saldırısı 30%, Okçu Saldırısı 30%

Değerler oyun güncellendikçe değişebilir. Malzeme harcamadan önce güncel gereksinimleri kontrol edin.